Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bílá

24. 11. 2008

   BÍLÁ

Bílá je symbolem čistoty, jasnosti, vznešenosti a nevinnosti. Zdůrazňuje existenci světla, rozpuštění veškeré hrubosti, stav dokonalého odmaterializování, vykoupení.
Bílá je ale i známkou nedotknutelnosti, citlivosti a chladné rezervovanosti. 
Lidé, kteřÍdávají bílé barvě přednost, mají sklon k perfekcionismu, abstraktním idejím a smělým plánům. Jsou to otevřené, živé osobnosti, které plánují svůj život chladně a cílevědomě, perspektivně a vědomi  si úspěchu. Kladou velký důraz na svou pověst a na své vyzařování, ale navenek se chovají chladně     a věcně. Mají přitom výborný instinkt pro dobré obchody a výhodné příležitosti. Spolehlivost,  upřímnost a láska k pravdě jsou vynikající vlastnosti milovníků bílé. Čistota , pořádek a dobré naplánování vlastního života jsou pro ně důležité.
V případě vnitřního konfliktu, tísně nebo silného duševního zatížení, znamená volba bílé barvy přání  po svobodě, osvícení, vykoupení: přání, aby se vše uspořádalo nově začalo.
Čistá bílá je totiž výrazem pro vnitřní vyjasnění a vyřešení nějaké nepříjemné situace, ruší staré myšlenkové struktury a připravuje tím na nový začátek.
Odmítání bílé poukazuje na duchovní bezúčelnost na vnitřní prázdnotu. Občasné důvody
tohoto duchovního stanoviska jsou strach, pocity viny, fobie nebo opovržení sebou samým.
Bílá má vyzařující , oslňující efekt a působí proto namáhavě na oči.
                                                            VÝZNAM BÍLÉ BARVY
   Pozitivní:  čistota,dokonalost,ctnost,vznešenost,vykoupení, nevinnost,věcnost, spolehlivost, obchodní instinkt,upřímnost,láska k pravdě
   Negativní:  perfekcionismus, sklony k abstrakci, chladnost
 
Bílá barva dává sílu. Působí očistně na celou energetickou soustavu člověka.                               Probouzí tvořivé schopnosti.Bílou barvou je vhodné zahájit a zakončit léčebné sezení , abychom stabilizovali energetickou soustavu pacienta. Bílá zvyšuje účinky jakékoli barvy, s níž je používána.
Fyziologické účinky: vnitřně očišťuje, obsahuje celé spektrum(na všechno,pokud se neví         diagnóza),ochlazuje, po čase způsobuje katabolismus a stažení rhodopsinu(červené krevní
barvivo,které převádí světelné frekvence na elektrické impulsy), odráží frekvence druhého
člověka- jsme chráněni, ale osamoceni.
VHODNÉ POUŽITÍ PRO: záněty v oblasti plic,tlustého střeva ale i na játra,ledviny, močový měchýř, odstraňování jedů,utrpení, astrální útoky, negativní záření, nekontrolovatelné velké ztráty energie, patogenní zóny, virová onemocnění

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář